Konserwacja i montaż wind produkcji zachodniej firmy Kleemann oraz krajowej Lift Service, Hydromach, TransLift itp. Tani serwis dźwigów na terenie Warszawy, projektowanie, remonty i wymiana urządzeń dźwigowych. Sprzedaż nowych wind do budynków mieszkalnych biurowców i apartamentowców oraz wysokościowców. Luksusowe windy o wysokim standardzie tanie w eksploatacji produkcji zachodniej.
Konserwacja i naprawa wind | modernizacja dźwigów | projektowanie i montaż - Warszawa
Działalność       Konserwacja       Modernizacja       Montaż       Nowe dźwigi       Projektowanie       Realizacje       Kontakt
Dźwigi do nowego budownictwa ...

    Jesteśmy partnerem handlowym jednego z największych światowych koncernów - firmy Kleemann. Zakłady produkcyjne tej marki rozmieszone są na terenie Grecji. Polityką firmy Kleemann jest dostarczanie kompletnych rozwiązań dźwigowych dużym przedsiębiorstwom lokalnym z danego obszaru. Z dumą zatem możemy się pochwalić nawiązaniem ścisłej współpracy z wchodzącym na rynek Polski dźwigowym koncernem.

Czym jest Kleemann?

To przede wszystkim marka stawiana na równi z pozostałymi czołowymi firmami rynku krajowego i Europejskiego. Znany jest na rynku Polskim od kilku lat i zyskuje dużą popularność zarówno wśród obiektów prestiżowych jak i mniejszych obiektów komercyjnych. Kleemann skupia się głównie na eksporcie, dlatego ich dźwigi można zobaczyć na całym globie - dla przykładu można podać liczbę zainstalowanych ponad 12.000 urządzeń dźwigowych opartych na podzespołach KLEEMANN. Obroty przedsiębiorstwa w roku 2007 przekroczyły 100 mln Euro co potwierdza fakt czołowej pozycji na rynku Europejskim. Swoją popularność zyskał dzięki niskiej cenie, łatwemu montażowi oraz niskim kosztom eksploatacji co można uzyskać tylko przy masowej produkcji.

Oferta skierowana na rynek Polski:
- prowadzimy sprzedaż wszystkich urządzeń marki Kleemann:

Przykładowa realizacja:
Dźwigi osobowe hydrauliczne (bez maszynowni)
- do budynków niskich (max 25m wysokości)
o małym natężeniu ruchu

Dźwigi osobowe elektryczne (bez maszynowni)
- do budynków średnio wysokich i wysokościowych
o dużym natężeniu ruchu

Dźwigi wysokiego standardu
- do obiektów prestiżowych i komercyjnych

Dźwigi towarowe i samochodowe
- do transportu ładunków ciężkich i gabarytowych

Urządzenia dźwigowe
- platformy dla osób niepełnosprawnych

Dźwigi hydrauliczne towarowe małe
- do transportu ładunków lekkich i ciężkich

Naprawa i Konserwacja Dźwigów Maciej Kuczyński z siedzibą w Warszawie       © 2010 by NiKD M.Kuczyński